İnsanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Muş Yılmazlar Gıda ve San. LTD. ŞTİ. girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1989 yılında iş hayatına başlayıp 1997'de şirketleşip yolumuza devam etmekteyiz.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Muş Yılmazlar Gıda ve San. LTD. ŞTİ. , Gıda sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz, bugün yaklaşık 100 kişiye istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.

Muş Yılmazlar Gıda ve San. LTD. ŞTİ. , insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla kendinden söz ettiren bir şirket haline gelmiştir.

Çalışmalarıyla, Muş Yılmazlar Gıda ve San. LTD. ŞTİ. global bir şirket olma yolunda attığı en önemli adımlardan biri de e-Ticaret(online alışveriş) yapma olanağını bünyesine katmasıdır. Muş Yılmazlar Gıda ve San. LTD. ŞTİ. , kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.